bezNadpisu.cz ... rovnou k věci!

Hubnutí stehen. 5 rad jak zhubnout stehna. …

Málo informací? Klikni níže a napiš co hledáš, máme opravdu velký výběr.

Hubnutí stehen.

5 rad jak zhubnout stehna. Je naprosto snadné. A holky, ruku na srdce, která z nás by nechtěl mít stehýnka jako laňka.

Co je pro hubnutí stehen nejdůežitější. Mám tu pro vás 5 rad na zhunutí stehen. Takže pojďme na to.

Rada #1 jak zhubnout stehna je - neposilovat! Pozor, jakmile začnete posilovat, cvičit a tak různě, stehna začnou nabývat na objemu. Takže žádné silové cviky. Tím stehna nezubnou ale nabydou.

Rada #2 pro zhubnutí stehen říká, rychlé cviky, nejlépe například na zádech a vykonávat kopulační pohyby. Ano, jako při sexu. To je dáno evolučním vývojem, že mužům se líbí samičky, které kopulují. A proč? Protože je o ně zájem, jinak by to nedělaly, že? A jak se poznají? Podle stehen. Krásně vyrýsovaná stehýnka získáte kopulačními pohyby. Nemusíte zrovna sexovat. Lehněte si sama na záda, pokrčte nohy v kolenou, chodidla položte na zem a zvedejte pánev.

Rada #3 pro štíhlá stehýnka nám radí, jezdit na kole. Jezděte na kole, hlavně po rovině. Opět to má úžasný vliv na stehna, protože se moc nenamáháte, ale šlapete vyšší frekvencí. To je důležité. Šlapat rychle. Dejte si lehký převod, jako na horské kolo a šlapejte. Slibuju že při ježdění 2-3x týdně 30 minut ztratíte 20% objemu. A to je fakt zázrak hubnutí stehen. Jednoznačně kolo a vaše stehna zhubnou.

Rada #4 pro hubená stehna říká, že důležitá je správná dieta. Tuky, sacharidy a cukry se v stehnech usazují nejraději. Chcete-li hubená stehna nebo alespoň štíhlejší stehna, vyhněte se nevhodné stravě.

Rada #5 vaše stehna budou štíhlejší když omezíte alkohol a jiné drogy. A nezapomeňte, že nejvíce vodnatosti a zabiják vyrýsovaných stehne jsou antidepresiva. O tom bych vám mohla povídat.

Ale to je na další kapitolu, takže někdy příště. Třeba jak zhubout bříško.

2016-09-27 17:11:15

.