bezNadpisu.cz ... rovnou k věci!

Pět tisíc slov Tohle je experiment jak …

Málo informací? Klikni níže a napiš co hledáš, máme opravdu velký výběr.

Pět tisíc slov

Tohle je experiment jak napsat pět tisíc slov na jakékoliv téma. Znáte metodu automatického psaní. Sednete ke klávesnici a píšete. Nejprve se prý hrnou ven nesmysly ale později začne text nabírat. Tak uvidíme. První věc, kterou potřebuju je zjsitit, kde se ve wordu počítají slova. A jéje. Až sem je to zhruba padesát slov. Takže zbývá ještě sto takových odstavců a mám pět tisíc slov. Uf. To bude fuška.

Dobrře, pojďme si zvolit téma. Zkusme hubnutí. Hubnutí je oblíbené téma na internetu a je to sledovaná informace. Kašlu na češtinu kašlu na pravopis.

Kdo chce hubnout. Ženy. Chtějí hubnout muži. Ano i muži chtějí hubnout ale proč se nevrátím k ženám. Jaká by měla být správně hubená žena? Jak by měla vypadt aby nebyla příliš hubená ale stále ještě pžipadala mužům sexy?

Slyšeli jste někdy o tom, že každý orgáč, tedy ženský orgasmus způsobuje hubnutí. Nejen tedy tím, že ženy provozují milostné kativity, ale i když je žena pasivní, stále každý orgasmus způsovuje zhubnutí, tedy správně řečeno, výdaj až 600 kalorií. Považte, 600 kalirií spálíte při jízdě na kole na vzdálenost zhruba 20 kilometrů. TO je dálka co? Anebo stačí jeden orgasmus.

Ano. Přesto ženy preferují jiné, více drastické metody hubnutí. Obvykle se snaží držet diety a cvičit. Jak jsme si už řekli, cvičením se spalují kalorie. Pro ženy, teré chctějí hubnout je nejpodstatnější, aby se při cvičení zaměřily na výdej kalorií. Tedy spíše vyšší frekvence cviků ale menší fyzická zátěž.

Je tedy lepší než jednou zvednout 10 kilogramové závaží, desetkrát zvednout jedno-kilogramové závaží. Cviční lze provozovat jako přirozenou aktivitu. Pokud nemáte závaží, je nejpřirozenějším způsobem cvičení přirození pohyb. Běhejte, choďte.

Možná to bude znít zvláštně, ale domácí práce jsou velkým výdajem kalorií. Cokoliv budete chtít z vás vycucne kvanta kalorií. Začněte vysavačem. Zkuste vyluxovat celý byt. Vysávání prahu pojměte precizně a stále se držte poučky, že lepší je více méně namáhavého pohybu. Luxujte energicky a snažte se držet rytmus.

Ok, kolik máme slov? Panebože. Teprve Tři sta padesát slov. No tak to ne! Kašlu na to. nejvíc se hubne mozkovou činností.

Lidský mozek spotřebuje za den asi 50% veškeré energie kterou člověk vydá. Všimli jste si, že ještíhlejší ženy jsou filsofky? Byli jste někdy na filosofické fakultě Univerzity karlovy? Jedna štíhlá slečna vedle druhé.

Ok. Takže toto je první pokus o pět tisíc slov.

2016-09-17 21:11:07

.