bezNadpisu.cz ... rovnou k věci!

Hate Free Culture HateFree Culture …

Málo informací? Klikni níže a napiš co hledáš, máme opravdu velký výběr.

Hate Free Culture

HateFree Culture představuje vznikající síť zón bez násilí a nenávisti. Ty vznikají po celé České republice pod značkou HateFree Zone.

HateFree Zone je deklarativním označením prostor, které chtějí dát svým návštěvníkům najevo, že se v jejich prostředí nemusí bát žádných nenávistných útoků jak ze strany zaměstnanců, tak ze strany hostů. Deklarují, že je u nich vítán každý bez ohledu na příslušnost k etnické, náboženské, sexuální, subkulturní nebo jiné sociální skupině.

Cílem sítě zón je zahrnout prostory rozličných zaměření, které zasahují do různých sfér a situací každodenního života. Proto jsou mezi prvními jak bary a kavárny, tak galerie, divadla, sportoviště, média, modelingová agentura nebo kostel. Členové HateFree komunity registrovaní na webu si mohou jednoduše vytvořit HateFree Občanku, kartičku, se kterou ve vybraných zónách získají slevu či jinou výhodu. Kartička bude také umožňovat finančně zvýhodněný vstup na některé festivaly, které s HateFree Culture spolupracují, například srpnové Letiště.

Všechny HateFree zóny budou postupně přibývat na mapě HateFree Česko. Uživatelé budou moci jednoduše podle města, ve kterém se pohybují, lokální zóny vyhledat. Každá z nich má pak na webu vlastní profil, na kterém má možnost přidávat události nebo zveřejňovat aktuální slevy pro členy. Každá ze zón bude také na výloze nebo u svého vstupu viditelně označena patřičnou nálepkou.

Jste provozovatelem zajímavého prostoru? Chtěli byste se stát HateFree Zone? Neváhejte nás kontaktovat na hatefree@culture.cz

2015-05-19 05:36:15

.