bezNadpisu.cz ... rovnou k věci!

Čistý Domov - levná čistící bomba Už …

Málo informací? Klikni níže a napiš co hledáš, máme opravdu velký výběr.

Čistý Domov - levná čistící bomba

Už [2]

Čistý Domov - levná čistící bomba

Už nikdy nebudete muset drhnout záchod – vyrobte si tyto čistící bomby.

Chcete dokonale čistý byt, koupelnu, záchod? Umýt všechny skvrny se občas zdá nemožné. Máme návod na čistý záchod. Produkty z obchodů jsou plné nebezpečných a dráždivých chemikálií. Ty nebezpečné především pro děti.

Chlor reaguje s kyselinou a uvolňuje toxické plyny. Ty způsobují dráždivé reakce a poškozují kůži a ostatní organický materiál, na kterém ulpí. Některé produkty jsou navíc doplněny o vůně, které stimulují alergické reakce, způsobují bolesti hlavy a dráždí plíce. To je důvod, proč bychom měli používat více přírodní produkty, namísto chemických. My vám proto přinášíme jeden postup, jak na domácí čistící bomby do záchodu.

Na domácí čistící bomby budete potřebovat:

==============================================

- ½ šálku jedlé sody

- ½ šálku kyseliny citrónové

- ½ šálku kukuřičného škrobu

- vodu

- 25 kapek esenciálního oleje dle vlastního výběru (například esenciální olej z pomeranče má velmi silné čistící účinky)

Všechny přísady dejte do sáčku, kromě esenciálního oleje a vody, a dobře promíchejte. Přidejte asi 2-3 lžičky vody, sáček uzavřete a promačkejte. Tento proces opakujte tak 6-7 krát. Nepanikařte, pokud směs začne pěnit. Je to vcelku normální, díky obsažené jedlé sodě a kyselině.

Konečná směs by měla mít konzistenci podobnou těstu na koláče. Pokud směs stlačíte, měla by být tvrdší. V této fázi přidejte esenciální olej a znovu promačkejte. Směs velmi silně natlačte do forem. Pokud máte dvě stejné formy, je ideální jednu naplnit a druhou formou směs ještě dotlačit. Směs nechte zaschnout. Obvykle to trvá 2-3 dny. Poté vyjměte bomby z forem a nechte ještě proschnout minimálně 2 dny.

Bomby uchovávejte v dobře uzavíratelné nádobě, nejlépe v plastové.

Použití bomb je velmi jednoduché. Stačí jen bombu hodit do záchodu. Jakmile začne pěnit, můžete záchod pročistit štětkou. Záchod bude během chvil neuvěřitelné čistý.

Neztrácejte čas dlouhým úklidem a vyzkoušejte tuto přírodní bombu.

A na na čištění koberců i podlah použijte nejnovější robotický vysavač. Rob Zone cz. Rob.Zone.cz

2016-12-28 00:22:12

timeforhealthyfood.com/will-never-scrub- RoboClean.zone.cz
video
.